Vitajte na našej webovej stránke

Oznamy

Domov / Oznamy

Oznamy pre Vás

Pokyny pre rodičov k otvoreniu materskej školy od 15.6.2020 do 30.6.2020

Materská škola bude otvorená za sprísnených hygienicko - epidemiologických opatrení.

• Prevádzka MŠ bude od 06:30 do 16:30 hod. Príchod detí do MŠ bude v čase od 06:30 do 08:00 hod. Vyberanie detí v čase od 15:00 do 16:30 hod.
  • Do budovy vstupujú všetky osoby sprevádzajúce dieťa s rúškom.
  • Pri vstupe do budovy je každý povinný vydezinfikovať si ruky.
  • Pri pobyte v interiéri a v exteriéri materskej školy deti nemusia nosiť rúška.
  • Odporúča sa minimalizovanie času sprevádzajúcich osôb v interiéri a exteriéri MŠ.
  • Učiteľky realizujú ranný zdravotný filter.
  • Meranie teploty sa uskutočňuje len náhodne.
  • Deti do materskej školy môžu prichádzať a odchádzať aj s inými osobami, ktoré rodič splnomocní. V prípade, ak bude touto osobou súrodenec, musí byť starší ako 10 rokov.
  • Rodič pri prvom nástupe dieťaťa do MŠ a po neprítomnosti dlhšej ako 3 dni predkladá písomné vyhlásenie o tom, že dieťa neprejavuje príznaky prenosného ochorenia a nemá nariadené karanténne opatrenie.
  • Rodič dbá na dodržiavanie zákazu nosenia hračiek alebo iných predmetov z domu.
  • Na utieranie rúk budú deti používať svoje uretáky, ktoré sa budú vymieňať 1x v týždni a to v piatok.
  • Výmena posteľnej bielizne 1x do týždňa bežným spôsobom v piatok.
  • Ak dieťa v priebehu dňa prejaví niektorý z príznakov COVID-19, bude umiestnené do samostatnej miestnosti, zákonný zástupca bude kontaktovaný.
  • V prípade, že u dieťaťa je podozrenie alebo potvrdené ochorenie na COVID - 19, zákonný zástupca bezodkladne o tejto situácii informuje učiteľky a riaditeľku školy.

Mgr. Mária Mrasková, riaditeľka MŠ

• Rozdelenie detí do tried od 15.6.2020 do 30.6.2020

1. trieda - deti z 1. a 3. triedy
    2. trieda - deti z 2.a 3. triedy
    3.trieda - nebude v prevádzke
    4.trieda - len deti zo 4. triedy
    5. trieda - len deti z 5. triedy
    6. trieda - len deti zo 6. triedy

Zmena organizácie prevádzy MŠ od 15.6.2020

V súvislosti s uvoľňovaním opatrení od 15.6.2020 je možné umiestniť v MŠ deti rodičov, ktorým doteraz nebolo vyhovené z kapacitných alebo personálnych dôvodov.
    Žiadame rodičov, ktorí majú záujem o MŠ od 15.6.2020, aby to oznámili na tel. č. 0907 900 114 alebo na e-mail msjaltska@msjaltska.sk

Prosím, oznámte nám to najneskôr do 12.6.2020 - 9:00 hod.

Mgr. Mária Mrasková, riaditeľka MŠ

Prejsť na hlavnú stránku